Noclegi w górach - Tanie noclegi w górach
Noclegi w górach - Tanie noclegi w górach

Noclegi w górach - Tanie noclegi w górach

Co w górach.pl to portal z ogłoszeniami tanich noclegów w górach. Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór ofert noclegów, hoteli, pensjonatów i wiele więcej.

Park Węgielnik-Skałki w Piwnicznej-Zdrój

Park Węgielnik-Skałki w Piwnicznej-Zdrój

Ten zalesiony stok - zbocze znajduje się na terenie Piwnicznej-Zdroju, nad doliną rzeki Poprad oraz jego dopływu, potoku Czercz.

Park znajduje się blisko centrum. Na wędrujących czekają specjalnie przygotowane ścieżki spacerowe. W dotarciu na szczyt wzniesienia pomagają drewniane schody i poręcze. Na szczycie zbocza, na miłośników historii czeka aranżacja historyczna z odtworzonymi okopami z czasów II wojny światowej.

W trakcie spaceru natrafiamy na polanę, gdzie znajduje się grilowisko, altana, boisko do siatkówki oraz ścieżka zdrowia (z urządzeniami do ćwiczeń siłowych), a dzieci mogą skorzystać z małego placu zabaw. Z drewnianej wieży obserwacyjnej (o wysokości 4 m) można podziwiać malowniczą panoramę najbliższej okolicy.

Niewątpliwie najciekawszą atrakcją parku jest stalowa platforma widokowa, która zawieszona jest na wychodni skalnej. Z kolei koło skalnej ściany znajduje się ścieżka z łańcuchami o wyższym stopniu trudności.

Komentarze

Brak komentarzy. Zaloguj się i dodaj pierwszy.

Dodaj Komentarz

4 + 6 = ?